Domki turystyczne "Camp" Biała Góra stanowią doskonałą bazą noclegową dla każdego, kto chce odpocząć w Sanoku, zwiedzić jego okolice, odkrył uroki jednego z najpiękniejszych, najdzikszych i nieskańonych terenów w Polsce - terenów Bieszczadów, ale także Pogórza Przemyskiego oraz Zakarpacia na Ukrainie.      "Camp" położony jest w Sanoku, w cichym, spokojnym i osobliwym miejscu. Niedaleko znajduje się rzeka San - wymarzone warunki dla wędkarzy, kajakarzy i amatorów kąpieli. Obok "Campu" przebiega kilka górskich szlaków turystycznych, "Camp" więc stanowi doskonłą bazą wypadową dla miłośników turystyki pieszej.

W pobliżu (150 m) znajduje się Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku,
największy skansen w Polsce.
Przy kilkudniowym pobycie udzielamy rabatu.

Teren "Campu" jest ogrodzony. Znajdują się tu drink - bar, kawiarnia, telefon, boisko do uprawiania koszykówki i siatkówki, plac zabaw, parking. Zapewniamy organizacjąmprez towarzyskich, przygotowując zabawy i ogniska. Nasi goście mogą korzystać ze znajdujących się na terenie "Campu" miejsca na ognisko, grilla oraz kuchni polowej.

Istnieje możliwość organizacji szkoleń i konferencji, imprez okolicznościowych (posiadamy sprzęt multimedialny oraz muzyczny, jak również na życzenie zapewniamy muzykę na żywo). Specjalizujemy się również w organizacji imprez plenerowych.

Oferujemy Pańu noclegi w domkach 2, 3 i 5 osobowych (75 miejsc), w różnym standardzie. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia (śniadania, obiady, obiado-kolacje i kolacje). Posiadamy także miejsca na ustawienie namiotów oraz przyczep campingowych zgodnie z Państwa wymaganiami.

W wyposażeniu naszego "Campu" znajdują się wypożyczalnia rowerów górskich oraz atrakcyjny autokar "ciuchcia", którym, dla grup zorganizowanych organizujemy imprezy plenerowe w głąb Bieszczad, na Pogórze Przemyskie i proponujemy niezwykle pouczającż wycieczkę wzdłuż "Szlaku Ikon".

Współpracujemy programowo z biurem PTTK w Sanoku. Pomagamy i doradzamy przy planowaniu wycieczek krajoznawczych. Wycieczkom szkolnym i grupom zorganizowanym proponujemy przyjazd do Sanoka pociągiem lub autobusem PKS, zapewniamy odbiór z dworca PKS i PKP własnym autokarem.

"Camp" posiada Kartę Kwalifikacyjną Obiektu zatwierdzoną przez Kuratora Oświaty zezwalający na pobyt koloni, obozów, warsztatów plenerowych, zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych.

Przy kilkudniowym pobycie udzielamy rabatu.

mniej
HOSTEL CAMP BIAŁA GÓRA

Projekt i Realizacja NetSan